Wycieczki z Wrocławia

Dolny Śląsk to zdecydowanie najbardziej atrakcyjny region turystyczny w kraju. Każdy znajdzie coś dla siebie, a najlepszą bazą wypadową jest oczywiście Wrocław! Sprawdź naszą ofertę wycieczek z Wrocławia po Dolnym Śląsku! Z przyjemnością pokażemy Ci największe atrakcje naszego regionu!
Z Wrocławia można zwiedzić wiele miejsc związanych z II wojną światową. Część z nich jak Muzeum Gross-Rosen czy Project Riese znajduje się na Dolnym Śląsku. Inne leżą trochę dalej, ale ciągle są w naszym zasięgu. W ofercie mamy m.in. wycieczki do Oświęcimia, Żagania czy MRU.
Jeżeli lubisz zwiedzać miasta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nasza firma oferuje również wycieczki z Wrocławia do Krakowa, Łodzi, Poznania czy nawet Warszawy. Wszędzie czekają na Ciebie doświadczeni przewodnicy, którzy chętnie oprowadzą Cię po swoim mieście.
Znudziła Ci się Polska? Chcesz doświadczyć czegoś innego? Z nami to bardzo proste. Już po trzech godzinach możesz podziwiać uroki Drezna czy Berlina. Jeśli jesteś gotów na dłuższą podróż, chętnie zabierzemy Cię na piwo do Pragi lub bliżej, do któregoś z uroczych czeskich miasteczek!
Wieliczka to najstarsza na świecie kopalnia soli, która pracuje nieprzerwanie od średniowiecza i stanowi największą atrakcję turystyczną Polski. W podziemiach kopalni można dowiedzieć się jak…