Wycieczki po Wrocławiu

Oferta Wratislavia Tour to najlepszy sposób na zwiedzanie Wrocławia. Oferujemy Państwu szereg atrakcji i przystępną formę wycieczki. To wszystko dzięki precyzyjnie przygotowanemu programowi realizowanemu przez wykwalifikowanych przewodników. Zapewniamy, że wycieczki po Wrocławiu mogą być fascynujące. Staramy się zainteresować zarówno starszych, jak i młodszych uczestników wyprawy, wybierając najatrakcyjniejsze miejsca pełne ciekawych historii, cudownych krajobrazów, jak również niesamowitego klimatu, którym przepełniony jest cały Dolny Śląsk. Oferujmy Państwu wycieczki piesze, autokarowe, wycieczki statkiem, tramwajem, jak również melexem. Za każdym razem gwarantujemy najwspanialsze emocje i wyjątkowe wspomnienia. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie.

Spacer po Wrocławskim Starym Mieście to najpopularniejszy i najlepszy sposób na poznanie miasta. Wrocławscy przewodnicy oprowadzą Państwa po najpiękniejszych zakątkach miasta i opowiedzą najciekawsze wrocławskie historie
Zwiedzanie Wrocławia melexem to najlepszy sposób na szybkie zapoznanie się z centrum miasta. We Wrocławiu melexy mogą korzystać z wielu ulic, które są zamknięte dla ruchu samochodowego. Dlatego jeśli nie macie czasu lub bolą Was nogi, powinniście wybrać właśnie tę ofertę!
Wrocław można również zwiedzać statkiem lub łodzią. Taki rejs z pewnością dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Wrocław z perspektywy Odry wygląda zupełnie inaczej.Na pokład warto wejść w towarzystwie przewodnika, który w przystępny i humorystyczny sposób opowie o mijanych miejscach oraz odpowie na Państwa pytania.
Wycieczka tramwajem to propozycja dla miłośników zabytkowych pojazdów. Planując taką wycieczkę należy pamiętać, że -z uwagi na konieczność poruszania się po szynach- tramwaj ma swoje ograniczenia i nie zobaczymy z niego wszystkich zabytków. Wynagrodzić to oczywiście może doświadczony, wrocławski przewodnik, który o wszystkim Państwu opowie.
Wrocław to miasto,które pamięta również o najmłodszych turystach. Przewodnicy chętnie udadzą się w podróż szlakiem wrocławskich krasnali lub zaproponują Państwu zwiedzanie Wrocławskiego zoo. Wycieczkę można zakończyć w jednym z lokali oferujących ręcznie robione słodycze. Zapraszamy!
Dla miłośników dwóch kółek proponujemy zwiedzanie Wrocławia na rowerze. Taka wycieczka pozwoli nam w krótkim czasie zapoznać się z najciekawszymi zakątkami miasta. Oprócz turystycznych atrakcji Wrocławia, możemy wybrać się na przejażdżkę po odrzańskich wałach lub miejskich parkach. Rowerem można się też wybrać poza Wrocław.
Zwiedzanie miejsc związanych z wrocławskimi żydami to niesamowita wyprawa, która obejmuje okres od średniowiecza do dziś. Przewodnik zabierze Państwa m.in. do Synagogi oraz na Stary Cmentarz Żydowski, który obecnie jest Muzeum Sztuki Cmentarnej. Ten wyjątkowy obiekt na mapie Wrocławia jest miejscem pochówku rodziców Edyty Stein oraz Ferdynanda Lassal’a.
Ta wycieczka nie ogranicza się jedynie do tematu Solidarności. Jest to opowieść o najnowszej historii Polski od zakończenia II w.ś. do końca lat 80-tych. Wrocławscy przewodnicy pokażą Państwu wiele ważnych miejsc związanych z najnowszą historią Polski.
Ta wycieczka to ukłon w stronę turystów, którzy wielokrotnie pytali o najlepsze miejsce na zakupy. Co więcej, do tej wycieczki nie jest Państwu potrzebny przewodnik, a jedynie mapa Wrocławia. Zachęcamy oczywiście do wynajęcia na tą wycieczkę przewodnika, który sprawnie poprowadzi Państwa do poszczególnych sklepów i opowie o ich okolicach