Wrocław – Aktywny wypoczynek

Adrenalina Park to 12,5 ha malowniczego, różnorodnego terenu w dolinie rzeki Strzegomki. Znajdziesz tutaj 3 parki linowe, 4 tyrolki w tym 2 najdłuższe w Polsce, quady, zorbing, paintball…
Będąc we Wrocławiu, warto wybrać się na strzelnicę i spróbować swoich sił strzelając z najsłyniejszych pistoletów i karabinów. Doświadczeni instruktorzy gwarantują profesjonalny trening i niezapomniane przeżycia. Najczęściej używaną bronią są pistolety Glock, karabinki AK oraz strzelby śrutowe
Wrocław to prawdziwy raj dla miłośników paintballa. Do dyspozycji mamy wiele scenariuszy, które zapewnią najwyższy poziom gry zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Różne pola zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednych graczy. Po skończonej grze możemy zorganizować grilla lub ognisko.
Laser paitball we Wrocławiu oferuję wspaniałą i czystą zabawę na wysokim poziomie. Ta zabawa to połączenie tradycyjnego paitballa z nowoczesną technologią. Zamiast kulkami z farbą strzela się tu wiązką światła z realistycznych karabinów, a to wszystko umiejscowione w mrocznym labiryncie.
To jedne z najciekawszych wrocławskich atrakcji. We Wrocławiu można się ścigać gokartami na kilku, świetnie przygotowanych do tego torach. Kolejną propozycją jest jazda prawdziwymi samochodami rajdowymi po specjalnie przygotowanym torze. Gwarantujemy dobrą i bezpiecznie przygotowaną zabawę oraz moc adrenaliny!!!
Wrocław to także świetne miejsce dla miłośników quadów i jazdy terenowymi samochodami. Oferujemy kilka ciekawych tras o różnym stopniu trudności i w różnej odległości od miasta. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, fachową pomoc i świetną zabawę. Off Road na Dolnym Śląsku może być świetną propozycją dla miłośników przyrody i czterech kółek.
Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć czym są skoki spadochronowe, ani do nich zachęcać. To chyba największy możliwy zastrzyk adrenaliny! W bliższej i dalszej okolicy Wrocławia jest kilka miejsc, w których można sobie poskakać. Więc jeśli jesteś na wycieczce we Wrocławiu i trochę brakuję Ci mocnych wrażeń, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!! Zapraszamy!!
Wrocław nie leży w górach, ale już po godzinie jazdy można się do nich dostać. Do wyboru kilka pasm górskich i szczytów, które można zdobyć podczas jednodniowej wycieczki z Wrocławia. Do najpopularniejszych należą: Masyw Ślęży, Wielka Sowa, Śnieżnik czy Śnieżka
W okolicach Wrocławia znajduję się kilka pól golfowych oraz wiele ośrodków spa. Pobyt w stolicy Dolnego Śląska można wykorzystać na przyjemny relaks w jednym z takich obiektów
Przez Wrocław płynie 5 rzek w tym Odra, która jest ze swoimi kanałami i wyspami tworzy wymarzony szlak dla kajakarzy. Oprócz tego można pływać po wielu rzekach Dolnego Śląska, któy obfituje w malownicze trasy dla wodniaków. Do najciekawszych rzek należą: Barycz, Bóbr czy Nysa Kłodzka.
Rajdy konne we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach…